راهنمای سایت

 

انتخاب آدرس برای سایت یا فروشگاه

" فایلار " یک سایت یا فروشگاه مستقل به آدرس اختصاصی yourname.filelar.ir در اختیار کاربران قرار می دهد برای انتخاب آدرس حتما به نکات زیر توجه فرمائید: در انتخاب نام سایت دقت فرمائید نام ثبت شده به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد. نام سایت خود را حتما بدون www وارد نمایید شما می توانید نام سایت خود را با ترکیبی از اعداد و حروف انگلیسی وارد نمایید مانند : 1000site یا web یا 2020 از کاراکترهای غیر مجاز مانند @ _ $ # / \ * ) ( { } ? % ! & ^ | . ~ + = > < , استفاده نکنید. می توانید از خط تیره - برای نام سایت خود استفاده نمایید مانند : web-design اگر شما نام سایت خود را بعنوان مثال file 1000 قرار دهید آدرس سایت شما http://1000file.filelar.ir خواهد بود. نام سایت حداقل 3 حرف و حداکثر 12 حرف می باشد. نام سایت را با حروف کوچک وارد نمایید.

ویرایش مشخصات شخصی :

در این قسمت می توانید مشخصات شخصی و مشخصات بانکی را وارد نمایید و یا تغییر دهید و همچنین می توانید رمز عبور خود را نیز در این بخش تغییر دهید. نکته مهم : برای کاربرانی که نمی خواهند فایل برای فروش بگذارند نیازی به ارسال تصویر کارت ملی و یا تصویر کارت بانکی نمی باشد جهت ارسال تصویر کارت ملی ( فقط رو ) باید اول روی گزینه " choose file" کلیک نمایید و بعد تصویر کارت ملی خود را انتخاب نمایید. و در پایان دکمه ثبت تنظیمات را کلیک نمایید. توجه نمایید که تصویر کارت ملی را می توانید توسط اسکنر و یا دوربین گوشی با فرمت های jpg ، png ، gif و حداکثر حجم 350 کیلوبایت ارسال نمایید. لازم به ذکر است هنگام ارسال تصویر کارت ملی می توانید قسمت عکس خود در کارت ملی را با نرم افزارهای مربوطه پاک نمایید و یا با یک تکه کاغذ روی آن را بپوشانید. برای کاربرانی که کارت ملی ندارند می توانند تصویر شناسنامه خود را ارسال نمایند.

ویرایش مشخصات بانکی :

در این قسمت می توانید اطلاعات بانکی خود را وارد نمایید و جهت ارسال تصویر کارت بانکی ( فقط رو ) باید اول روی گزینه " choose File " کلیک نمایید و تصویر کارت بانکی خود را انتخاب نمایید. و در پایان دکمه ثبت تنظیمات را کلیک نمایید. توجه نمایید که تصویر کارت بانکی را می توانید توسط اسکنر و یا دوربین گوشی با فرمت های jpg ، png ، gif و حداکثر حجم 350 کیلوبایت ارسال نمایید. لازم به ذکر است هنگام ارسال تصویر کارت بانکی فقط شماره کارت و نام و نام خانوادگی مشخص باشد کافی است و بهتر است بقیه اطلاعات روی کارت بانکی را با نرم افزارهای مربوطه پاک نمایید و یا با یک تکه کاغذ روی آن قسمت ها را بپوشانید.